Порятунок життя туриста-водолаза на Кіпрі обійшлося СК «Європейський страховий альянс» в 30 тис. Євро

Страховий випадок з власником міжнародного договору туристичного страхування від «Європейського страхового альянсу» стався в місті Ларнака, на південно-східному узбережжі Кіпру.

Юнак вирішив зайнятися дайвінгом, але піднявшись на човен після занурення з аквалангом, відчув нудоту, головний біль, а згодом - відмова роботи кінцівок. У лікарні поставили діагноз «кесонна хвороба».

Щоб врятувати життя, було проведено три курси лікування в барокамері. На це знадобилася вся страхова сума, яка передбачена полісом. За даним випадком «Європейський страховий альянс» заплатив максимальну суму компенсації - гривневий еквівалент 30 тис. Євро (що склало майже 850 тис. Грн).

За словами Голови Правління «Європейського страхового альянсу» Марини Воронянська, «життя людини - найвища цінність, тому при отриманні інформації про цю подію, нами було зроблено все можливе, щоб врятувати юнака. Невідкладно прийняли рішення про можливість оплати барокамери. І ми раді, що, завдяки діям наших зарубіжних партнерів, турист отримав своєчасну допомогу ».

Кесонна хвороба виникає в організмі людини при швидкому переході з середовища з підвищеним атмосферним тиском повітря в середу з більш низьким тиском. Розчинений в крові азот в процесі зниження тиску бурхливо виділяється з неї у вигляді бульбашок, які блокують кровопостачання, руйнують стінки судин і клітини.

У легкій і помірній формі ця недуга проявляється у вигляді м'язового болю, свербіж шкіри, носових кровотеч; у важкій - може наступити параліч ніг, ураження легень і серця. Ознаки з'являються незабаром після виходу з середовища підвищеного тиску. При важкій формі кесонна хвороба може призвести до паралічу або смерті. Фориншурер

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.