+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Екс-співробітника СБУ засудили до 13 років в'язниці за вбивство голови правління СК "ЛЕММА" Сергія Чернишова в 2015 році

Подільський районний суд Києва визнав винним екс-керівника одного з регіональних підрозділів управління Служби безпеки України в Києві та Київській області в скоєнні умисного вбивства голови правління відомої страхової компанії і засудив його до 13 років позбавлення волі, заявили в прокуратурі Києва, на яке посилається КіевVасть.

Згідно з повідомленням, прокурори столичної прокуратури довели перед колегією суддів Подільського районного суду Києва провину екс-керівника одного з регіональних підрозділів управління Служби безпеки України в Києві та Київській області в скоєнні умисного вбивства.

Прес-служба нагадала, що злочин, що викликало значний суспільний резонанс, відбулося в на початку 2015 року в одній з квартир будинку по вул. Андріївської на Подолі.

Відзначається, що досудове розслідування зазначеного злочину проводили слідчі столичної прокуратури.

"Прокурором в судовому засіданні були надані незаперечні докази того, що обвинувачений, перебуваючи в квартирі 49-річного голови правління відомої страхової компанії, на грунті тривалих неприязних відносин наніс останньому численні травми, в результаті яких потерпілий помер на місці події", - повідомила прес- служба.

Повідомляється, що з урахуванням позиції державного обвинувача вироком суду вказану особу визнано винним за ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство). Суд засудив його до 13 років позбавлення волі. Зараз обвинувачений перебуває під вартою.

Нагадаємо, в ніч з 30 на 31 січня 2015 року було жорстоко вбито голову правління СК "ЛЕММА" Сергій Чернишов.

Сергій Чернишов - був бессмменним керівником «Леми» і, як бізнесмен, входив до двадцятки найвпливовіших харків'ян. Кандидат технічних наук, доцент, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, член Української Академії Наук, член Європейського геофізичного спільноти, засновник і учасник десятка професійних організацій, володар численних неурядових нагород.

Сергій Чернишов - автор понад 40 винаходів і патентів і понад 55 наукових робіт в галузі страхування, біології, біохімії, екології, приладобудування, математичного моделювання. Незважаючи на значні багатогранні досягнення в різних галузях економіки України, Чернишов є одним з видатних засновників страхового ринку нашої держави, який зробив неоціненний внесок у його якісний розвиток. Зусиллями Сергія Івановича виконано та впроваджено системоутворюючі науково-дослідні роботи на замовлення державних інститутів, серед яких Національне космічне агентство України, Міністерство атомної енергії України, Моторне (транспортне) страхове бюро України.

На думку колег, Сергій Іванович - один з найталановитіших, цілеспрямованих, розумних і оригінально мислячих менеджерів пострадянського страхового ринку. Головний проект його життя - це національний перестрахувальник, що працює в 40 країнах світу. Тут він був першопрохідцем, і цілий ряд компаній колишнього СРСР йдуть його шляхом. Фориншурер

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.