Lloyd's of London ввів для співробітників заборону на вживання алкоголю в робочий час

Lloyd’s of London

Лондонський страховий ринок Lloyd's of London ввів для своїх співробітників заборону на вживання алкоголю в робочий час.

Заборона поширюється на 800 працівників (страховиків, перестраховиків, брокерів, андеррайтерів, юристів, бухгалтерів, фахівців в сфері ІТ), яким тепер не можна пити алкоголь з 9:00 до 17:00 протягом усього робочого тижня.

За даними Financial Times, рішення, опубліковане в рамках регулярного поновлення правил для персоналу, пояснюється бажанням відповідати загальноприйнятим в галузі стандартам, а не інцидентами.

До співробітників лондонського ринку страхування, які не будуть дотримуватися нових правил, можуть бути застосовані адміністративні заходи, аж до звільнення. Заборона на вживання алкоголю не поширюється на сторонніх андеррайтерів і страхових брокерів, які приходять в Lloyd's для укладення договорів.

Заборона на вживання алкоголю був введений керівництвом ринку страхування через те, що в минулому році практично половина дисциплінарних стягнень стосувалася зловживання спиртними напоями. Співробітники Lloyd's проти нових заходів, називаючи можливість випити пінту пива в обід однієї зі своїх традицій.

Lloyd's of London веде свою історію з 1688 року. В кінці XVII століття в кав'ярні Едварда Ллойда збиралися судновласники, купці і моряки, обмінювалися новинами, укладали договори фрахту і страхування судів і вантажів. Як корпорація об'єднання діє з 1871 року, коли цей статус був закріплений актом британського парламенту.

Діяльність корпорації забезпечується брокерами і синдикатами андерайтерів Lloyd's, які отримують пропозиції про страхування і перестрахування лише через брокерів. Андеррайтери Lloyd's, перш ніж стати членами корпорації, повинні внести в неї досить значну суму. Андеррайтери згруповані в синдикати, у кожного з яких є свій керівник. Відповідальність індивідуальних членів (так званих "імен Lloyd's") не обмежена. Lloyd's of London працює більш ніж в 200 країнах і територіях світу.Фориншурер

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.