В Японії узаконили біткойн, який можна буде офіційно використовувати як платіжний засіб з квітня 2017 роки

Новий закон, прийнятий в Японії, дозволяє використовувати біткойн в якості законного платіжного засобу. З квітня 2017 року влада Японії схвалять використання біткойнов як платіжний засіб.

Для отримання ліцензії необхідно сплатити внесок у розмірі $ 300 тис., Що не вертається навіть якщо ліцензію не видадуть. Також на рахунку компанії має бути не менше $ 100 000 в резервній валюті. Як зазначає Sputnik International, влада навмисно встановили високі розцінки, щоб обмежити доступ до легального ринку біткойнов для невеликих компаній і приватних осіб.

Компанії будуть виконувати і інші вимоги, щоб довести, що вони не використовують криптовалюта в злочинних цілях. Зокрема їм доведеться проходити регулярні перевірки в податкову службу.

Японська страхова компанія Mitsui Sumitomo Insurance представила страхування ризиків біткойн-обмінників, проте звичайні користувачі як і раніше не могли розраховувати на захист своїх інвестицій в криптовалюта.

Жорсткість регулювання пов'язана з тим, що в 2014 році власники криптовалюта в Японії стали жертвами великого шахрайства. Обмінник біткойнов Mt. Gox раптово припинив свою роботу, в результаті чого багато користувачів втратили великі суми. Вони не змогли вимагати компенсації в суді, так як біткойни не визнавалися матеріальної власністю. У тому ж році японським банкам і іншим компаніям заборонили проводити операції в біткойнов.

Восени 2016 року японський Агентство фінансових послуг також планувало ввести регулювання для віртуальної валюти. За його умовами, компанії, що реалізують комп'ютерні ігри в Японії, повинні забезпечувати віртуальні гроші реальними. Фориншурер

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.