Опубліковано в:

Новини страхового ринку України від компанії УКРФІНСТРАХ

 

ПриватБанк начал процедуру аккредитации страховых компаний

ПриватБанк почав процедуру акредитації страхових компаній, які стануть партнерами банку при страхуванні лізингового, заставного, іпотечного майна, особисте страхування позичальників, а також масових продажів страхових продуктів.

Як повідомили в банку, участь в акредитації може прийняти будь-яка страхова компанія, яка відповідає загальним вимогам, передбаченим механізмом акредитації.

«ПриватБанк зараз відкритий для співпраці з усіма страховими компаніями України, пропонуючи нашим клієнтам сучасні та вигідні страхові продукти, - каже Олексій Турівной, керівник напряму« Страховий бізнес »ПриватБанку. - Наша мережа відділень, сучасні електронні технології дають страховикам унікальну можливість пропонувати послуги мільйонам клієнтів банку і без зайвих витрат продавати послуги і вести комунікації з клієнтами через цифрові канали ».

Зокрема, страхові партнери банку для отримання акредитації повинні укласти договір про відкриття в КБ «ПриватБанк» поточного рахунку для зарахування страхових платежів від продажів страхових продуктів клієнтам та партнерам банку, мати незнижуваний залишок на поточному рахунку та укласти договір про розміщення строкового депозиту в розмірі не менше 3% від суми сформованих страхових резервів. Також ПриватБанк пропонує страховикам в роботі з банком використовувати електронний документообіг, сервіси «Папка24» і Invoice.  | Фориншурер