+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

У Китаї за недотримання банками рекомендацій з видачі кредитів змусять більше платити за страхування депозитів

Центральний банк Китаю дав розпорядження кредитним організаціям контролювати видачу нових кредитів в 2017 році, щоб стримати надмірну боргове навантаження фінансової системи, повідомляє Мінфін з посиланням на Bloomberg.

Нове керівництво Народного банку КНР робить особливий акцент на обмеження іпотечного кредитування, оскільки влада має намір стримати зростання цін на нерухомість.

Центробанк Китаю регулярно розсилає банкам рекомендації по кредитах. Тих, хто порушить рекомендації регулятор змусить більше платити за страхування депозитів.

Китайська влада намагається знайти баланс між надлишком кредитів, які сприяють появі бульбашок активів, і підтриманням достатнього фінансування у фінансовій системі, щоб задовольнити попит на кредити перед початком Нового Року за місячним календарем.

Голова КНР Сі Цзіньпін і головні економісти країни минулого місяця підтвердили, що вони планують контролювати фінансові ризики в економіці, щоб запобігти бульбашки активів.  | Фориншурер

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.