Скасування обмежень Німеччини на польоти над Єгиптом дозволить авіаперевізникам виконувати прямі рейси без додаткового страхування

полёты над Египтом

Авіаційна влада Німеччини зняли останні обмеження на польоти в Шарм-ель-Шейх, пов'язані з вимогою про дотримання мінімальної висоти польотів над Південним Сінаєм.

Після авіакатастрофи російського літака А321 над Синайській пустелею в жовтні 2015 року, в результаті якої загинуло 224 людини, в т.ч. 7 членів екіпажу, німецьким авіакомпаніям було рекомендовано пролітати цей район, що не знижуючись нижче висоти в 7925 метрів.

Скасування обмеження дозволить організувати більше рейсів на курорти Червоного моря з Німеччини, оскільки перевізники зможуть виконувати прямі рейси в Шарм-ель-Шейх без додаткового страхування. Найбільше туристів приїжджає до Єгипту якраз з Німеччини, в 2016 році в країну приїхало понад 655 тис. Осіб, уточнили в АТОР з посиланням на дані МЗС Єгипту.

Німеччина, як і ряд інших європейських держав, заборонила польоти в Шарм-ель-Шейх в листопаді 2015 року, проте вже в травні 2016 року цей заборона була знята, а в листопаді 2016 року в аеропорт Шарм-ель-Шейха прибув перший чартерний рейс з країни. | Фориншурер

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.