+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман висловив глибоку надію на прийняття закону про обов'язкове медичне страхування

 

Премьер-министр Украины Владимир Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман висловив надію на ухвалення закону про обов'язкове державне медичне страхування.

Про це він заявив під час відвідування реконструйованого пологового відділення Центральної районної лікарні в м Старокостянтинів Хмельницької області.

- "Сподіваємося що знайдемо порозуміння з парламентом і зможемо прийняти закон про обов'язкове державне медичне страхування. Люди нічого не будуть додатково платити, а ми в бюджетному секторі. Засоби, які ми сьогодні витрачаємо на медицину, будемо витрачати через систему страхування. Щоб кошти ходили за людиною ", - сказав Володимир Гройсман.

Тоді ситуація вирівняється і все стане на свої місця, тому що в такому стані, в якому перебуває сьогодні сфера охорони здоров'я, вона не може тривати.

Крім цього, Гройсман підтвердив налаштованість уряду на зміну системи фінансування медицини.

- "Хочемо, щоб система фінансування заробітної плати лікаря була стимулюючої. Краще лікар працює - більше у нього клієнтів, він отримує більшу заробітну плату. Повинні фінансувати не стіни і не час перебування в лікарні, а якісну медичну послугу, в структурі якої ваша заробітна плата . Цю філософію будемо міняти ", додав він.

Нагадаємо, що Державний бюджет України на 2017 рік, прийнятий верховною Радою 21 грудня, передбачає збільшення загальних витрат на охорону здоров'я на 26% - до 88,7 млрд грн.

Згідно з даними відомства, видатки на централізовану закупівлю ліків будуть збільшені на 2 млрд грн - до 5,9 млрд грн. Таким чином, в 2017 році планується вперше покрити 100% -ву потреба в ліках для онкохворих, пацієнтів з ВІЛ / СНІД, а також для пацієнтів з діабетом.

При цьому збільшення бюджетних витрат на закупівлю ліків дозволить залучити кошти Глобального фонду. Таким чином, загальний ресурс на закупівлю ліків з держбюджету складе близько 9 млрд грн. Крім того, держбюджет-2017 передбачає збільшення зарплати працівників охорони здоров'я в середньому на 20%. | Фориншурер

 

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.