Оголошено тендер авіапідприємства "Україна" на 14 млн. грн. на обов'язкове страхування цивільної авіації

Державне авіаційне підприємство "Україна" оголосило тендер на послуги обов'язкового авіаційного страхування цивільної авіації: обов'язкового страхування відповідальності експлуатанта повітряного судна за шкоду, заподіяну третім особам, та відповідальності повітряного перевізника за шкоду, заподіяну пасажирам, багажу, пошті, вантажу; обов'язкового страхування членів екіпажу повітряного судна та іншого авіаційного персоналу; обов'язкового страхування повітряних суден.

Очікувана вартість закупівлі послуг страхування становить 14093 млн грн. Мінімальний крок зниження ціни - 70 464 тис. грн.

Тендерна пропозиція забезпечується електронною банківською гарантією в 422 тис. грн.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій - 10:00 16 січня 2017 року.

Як повідомлялося, ГАП 9 березня 2016 року уклало зі страховою компанією "Бусин" (Київ) договір обов'язкового авіаційного страхування цивільної авіації вартістю 9556 млн грн.

ДАП "Україна" створено з метою організації, забезпечення та виконання повітряних перевезень, спеціальними рейсами вищих посадових делегацій України і інших держав у межах країни і за її межами з дотриманням вимог і правил, які передбачені у відповідних нормативних документах. | Інтерфакс-Україна

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.