+38 (044) 495-54-65 (66, 67)

Увага! У зв'язку з технічними роботами можуть спостерігатися перебої в роботі телефонів. Приносимо вибачення за доставлені незручності

Туристичне страхування

Поїздки в чужі країни крім задоволення і моря вражень можуть приховувати в собі певний ризик. Сьогодні туристичне страхування є не просто зручним сервісом, але і обов’язковим. Без наявності відповідного поліса ви не зможете виїхати з України. У багатьох випадках, наявність медичної страховки виступає основною умовою спокійного і безтурботного подорожі в будь-яку країну. З туристичним страховим полюсом у кожного може бути впевненість в тому, що отримає необхідне медичне, юридичне або адміністративне в допомогу, коли знаходитиметься за межами своєї країни.

Перебивання в екзотичній країні, де клімат відрізняється від українського, наприклад в Таїланді, може спровокувати в організмі людини непередбачені реакції. Можливе виникнення навіть критичного стану, при якому виклик швидкої допомоги обов’язковий. До групи ризику входять діти, вагітні та літні люди. В окремих державах плата за медичне обслуговування може становити надзвичайно велику суму, яка не під силу звичайному туристові з України.

Кожен бажаючий подорожувати по Європі повинен знати, що медична страховка для оформлення візи в країни Шенгену є обов’язковою умовою. Мінімальний страховий поліс становить тридцять тисяч євро. Ті туристи, які оформлять багаторазову візу, при кожному новому подорожі повинні підписувати відповідну декларацію про наявність у них обов’язкової медичної страховки при кожній наступній поїздці.

Оформлення страховки даного типу, дуже важливий фактор для всіх людей, які виїжджають в країни Шенгену на час лікування або проходження медичних процедур. Коли ви збираєтеся укласти договір по медичному, туристичним страхуванням, попередньо проконсультуйтеся з фахівцями в даній області, щоб зробити правильний вибір.

Як говорить Закон України «Про туризм», страхові поліси медвитрат і страховки від нещасних випадків за час перебування за кордоном – обов’язкові для всіх громадян, які знаходяться не в межах України.

До оформлення туристичного страхування необхідно віднестися максимально уважно. Для певного полісу, необхідно правильно вибирати страхові суми. Якщо ви будете подорожувати з дітьми або виїжджаєте за кордон в ділову поїздку – то для вас можуть бути запропоновані спеціальні пакети страхування. У таких випадках доречно буде поцікавитися за наявність розширених програм страхування.

Маючи на руках поліс туристичного страхування, ви будете почувати себе спокійно, подорожую в будь-якій країні. Адже вам в будь-який момент, при першій же необхідності, зможуть надати медичну допомогу. Багато туристичні агентства включає у вартість туру медичну страховку, але цей момент обов’язково варто уточнювати. Придбати страховий поліс сьогодні може кожен бажаючий, головне, упевнитися в тому, що ви будете застраховані на певний пакет:

У вас буде розширений страховий пакет;
Ви будете застраховані від стандартних ризиків.
Загалом, туристичне страхування – це ваш захист на час, який ви будете перебувати за кордоном. У разі необхідності, наявність туристичної страховки забезпечить отримання належного медичного обслуговування, яке буде оплачуватися за рахунок медичної страховки. Наявність поліса страховки виступає одним з обов’язкових умов для гарантованого отримання візи в багато країн, у тому числі і в держав Шенгену (про це говорить Закон України «Про туризм»).

04210, Україна, м Київ
пр. Героїв Сталінграда 4, корпус 6а (прокласти маршрут)

тел/факс 495-54-65 (66,67)

E-mail: referent@ufi.kiev.ua

Наші партнери

logo_usiUSI Автострахування
Copyright © 2019 Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ».
Всі права захищені. Копіювання будь-яких матеріалів можливе тільки з письмової згоди автора.