Featured Articles

За підсумками I півріччя 2017 року страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» збільшила обсяг страхових премій у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 82%. Сума страхових премій склала 32,4 млн грн.

Зокрема, на 108% збільшилася сума премій по туристичному страхуванню і досягла 20 млн грн. У цьому напрямку страхування «УКРФІНСТРАХ» зберігає лідируючі позиції завдяки якісним страховим продуктам і високому рівню обслуговування клієнтів.

Обсяг платежів з автострахування у компанії «УКРФІНСТРАХ» також виросли в порівнянні з минулим роком на 44,6% - до 1,2 млн грн.

Є зростання і в сегменті страхування від нещасних випадків, де премії компанії за півроку зросли на 72,7%, і склали 4,8 млн грн.

Страхові виплати СК «УКРФІНСТРАХ» за I півріччя 2017 склали 15,5 млн грн.

«Введення нових, інноваційних підходів в роботі, якісні та зручні страхові продукти, висока швидкість врегулювання страхових випадків є запорукою успіху нашої компанії, - зазначила Галина Ким, директор СК «УКРФІНСТРАХ».

Нагадаємо, що за підсумками минулого року СК «УКРФІНСТРАХ» - лідер рейтингу журналу «Insurance TOP» в номінації «Динаміка зростання туристичного страхування», входить в ТОП-13 найбільших вітчизняних страховиків на ринку добровільного страхування від нещасних випадків і ТОП-18 рейтингу за рівнем виплат.