Featured Articles

Галина Ким, директор СК «УКРФІНСТРАХ», виступить спікером XVII Міжнародного фінансового форуму, який відбудеться в Одесі 13-16 вересня 2017 р.

Планується, що Галина Ким розповість про туристичне страхування і його значення для мандрівників в рамках Конференції «Страхування в Україні: тенденції, проблеми та перспективи». На думку Галини Ким, з прийняттям 11 червня 2017 року рішення про введення безвізового режиму з Україною, туристичне страхування може стати однією з точок росту-2017 на страховому ринку України ».

У програмі XVII Форуму - обговорення стану міжнародних фінансових ринків, актуальні питання законодавства і держрегулювання в сфері страхування, проблеми, тенденції, тренди і технологічні інновації в окремих видах страхування, формування і управління страховими резервами, діяльність основних категорій суб'єктів страхового ринку, інструменти стратегічного менеджменту та ін.

Організатором XVII Міжнародного фінансового форуму виступає Центр бізнес-стратегій «Перспектива» за підтримки Ліги страхових організацій України.