Featured Articles

Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» увійшла в ТОП-7 страховиків на ринку страхування туристів (страхування медвитрат). Такі дані за підсумками роботи страхових компаній України в 2016 році опубліковані в спеціалізованому журналі «Insurance TOP».

Сума страхових платежів компанії склав 26,8 млн. Грн., А ринкова частка страховика досягла 3,68%. Сума страхових виплат компанії в 2016 р - 17,38 млн. Грн., При цьому рівень виплат склав 64,75%.

З показником 43,31% компанія увійшла в ТОП-18 рейтингу за рівнем виплат. Крім того, за підсумками 2016 року «УКРФІНСТРАХ» увійшла в ТОП-13 на ринку добровільного страхування від нещасних випадків і в ТОП-33 на ринку добровільного страхування вантажів і багажу. Ринкова частка по кожному з цих видів добровільного страхування склала майже 1%.

Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» зайняла 48 позицію в ТОП-рейтингу страхових компаній «страхові виплати за видами». Економічна сутність цього показника демонструє ступінь диверсифікації страхового портфеля компанії, тобто наскільки реально страховик надає повний спектр страхових послуг. 1,13% становить ринкова частка компанії на ринку добровільного медичного страхування, це ТОП-47 рейтингу.

Видання «Insurance Top» - єдиний відкрите джерело статистичної інформації на ринку страхування, що базується на офіційних даних страхових компаній і щоквартально публікує підсумки роботи ризикових і лайфових страховиків України.