Featured Articles

Галина Ким, директор страхової компанії «УКРФІНСТРАХ», виступила учасником круглого столу «Роль трудових мігрантів в економічному розвитку України та умови їх реінтеграції», який проходив 14 березня 2017 року в агентстві Укрінформ. Організатор - Всеукраїнська асоціація компаній з міжнародного працевлаштування.

Усі учасники круглого столу відзначили значну роль, яку відіграють трудові мігранти в розвитку економіки України, та відзначили, що сьогодні вони є не тільки ключовими інвесторами, а й значною мірою сприяють збереженню макроекономічної стабільності. Зокрема, особливої ​​уваги, на думку експертів, вимагає той факт, що кількість виїжджають на роботу за кордон людей збільшується щорічно.

На думку Галини Ким, трудовий міграційний процес вимагає більшої уваги з боку держави. «Нашим громадянам з досвідом міжнародного працевлаштування необхідно надавати візову та консульську підтримку, кваліфіковані консультаційні послуги, а також допомогу в оформленні трудових договорів та договорів медичного страхування. І дієву допомогу у захисті та підтримці трудових мігрантів можуть надавати страхові компанії України », - впевнена Галина Ким.

Всеукраїнська асоціація компаній з міжнародного працевлаштування - неприбуткова громадська організація, яка займається питаннями і проблемами, пов'язаними з працевлаштуванням за кордоном громадян України. Членами асоціації є незалежні приватні компанії, що надають послуги в сфері міжнародного працевлаштування. Асоціація існує заради координації зусиль всіх учасників ринку працевлаштування за кордоном і ефективного захисту інтересів українських працівників, які збираються шукати роботу за межами України.