Featured Articles

2398924834

Кількість користувачів корпоративної сторінки Страхової компанії «УКРФІНСТРАХ» в Facebook перевищила 500 осіб. Такі дані компанія отримала на початку січня 2017 року, лише через 6 місяців з початку активної роботи сторінки.

За словами директора СК «УКРФІНСТРАХ» Галини Ким, «Соціальні мережі в Україні вже завоювали велику популярність і продовжують динамічно розвиватися. Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ» вважає важливим йти назустріч справжнім і потенційним клієнтам, партнерам та працювати із широкою зацікавленою аудиторією, використовуючи нові та зручні канали комунікації ».

«Крім того, для нашої компанії дуже важливо підтримувати діалог з клієнтами і партнерами, а також бути максимально відкритими по відношенню до страхового ринку в цілому. Працюючий канал в соціальних медіа допомагає краще зрозуміти, чим живе і як працює страховик », - вважає Галина Ким.

Сьогодні на сторінці Компанії активно представлені нові тренди, фото, новини, коментарі і свіжі статистичні дані. Також дається актуальна інформація зі світу туристичного страхування.

Приєднуйтесь до онлайн-спільноти СК «УКРФІНСТРАХ» та будьте в курсі новин компанії і тенденцій в світі страхування і туризму - https://www.facebook.com/ukrfinstrakh/?fref=ts