Featured Articles

СК «УКРФІНСТРАХ» застрахувала 900 спортсменів-учасників чергового етапу Гонки Націй, який проходив 19-20 серпня в Одеській області.

 «Сьогодні будь-спортивне змагання вимагає страхування його учасників. Гонка Націй - складний по прохідності і унікальний за своїм наповненням проект, який несе в собі не тільки заряд бадьорості і позитив, а й виховує витримку, терпіння і силу волі. Ми раді, що наша Компанія допомагає учасникам і організаторам наповнити життя адреналіном змагань і радістю нових досягнень! », - Коментує директор СК« УКРФІНСТРАХ »Галина Ким.

Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ», яка вже більше року виступає страховим партнером і спонсором Гонки Націй, застрахувала від нещасного випадку всіх учасників забігів, які проходили за трьома напрямками: «Забіг Сили» - 5 км і 15 перешкод, «Забіг Волі» - 13 км і 20 перешкод і «Забіг Духа» - 21 км і 25 перешкод.

Також Страховик надав призи переможцям етапів гонки - Страхові Сертифікати зі страхування виїжджаючих за кордон на страхову суму 30 тисяч євро.