Туристичне страхування

Предметом страхування є майнові інтереси Страхувальника (Застрахованої особи), які не суперечать чинному законодавству України, пов’язані з його медичними витратами, зумовленими раптовою хворобою або нещасним випадком під час здійснення подорожі за кордоном.

Поліс страхування медичних витрат покриває витрати на: невідкладну стаціонарну та амбулаторну допомогу, Oплата ліків, медичні перевезення, репатріацію останків в країну постійного проживання.

Вартість поліса туристичного страхування залежить від комплексу пропонованих послуг, віку застрахованого, країни, в яку направляється застрахована особа, тривалості поїздки, мети поїздки.

Документи, необхідні для укладення договору туристичного страхування (страхування медичних витрат подорожуючих) для приватних клієнтів (фізичних осіб):

  • закордонний паспорт;
  • повний перелік подорожуючих громадян, щодо яких укладається договір страхування (якщо за договором страхується більше однієї людини).

Страхування подоророжуючих за кордоном

Туристичне страхування

– це ваш захист на період, протягом якого Ви будете перебувати за кордоном. У разі необхідності, наявність полісу туристичного страхування забезпечить отримання належного медичного обслуговування. Також, наявність страхового полісу виступає однією з обов’язкових умов для гарантованого отримання візи у більшість країн, у тому числі і в держави Шенгену.

Оформити поліс